Raktininkas.lt Avarinis durų atidarymas Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione visą parą

Reikia skubios pagalbos?

užsisakykite atgalinį skambutį
ir paskambinsime Jums per 15 min.

Teikiamos paslaugos

Apie Raktininkas.lt

Užstrigo seifo, garažo, ofiso, automobilio ar buto durys? Raktininkas.lt gali Jums padėti. Avarinis durų atidarymas -  bet kurioje Klaipėdos miesto ar rajono dalyje. Raktininkas.lt teikia paslaugas profesionaliai ir greitai.

Turbūt daugeliui yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kuomet negalėjo patekti į savo paties būstą. Tai galėjo atsitikti dėl to, kad pametė raktus, juos pavogė kartu su rankinuku ar tiesiog sugedo spyna. Tokiu atveju durų nereikia laužti, o pasikviesti kvalifikuotus meistrus, kurie padės atrakinti spyną. Skubiai atvykęs meistras atrakins duris, suremontuos spyną, o jeigu reikės pakeis ja nauja.

Geriausias sprendimas – kreiptis į Raktininkas.lt ir mes suteiksime avarinio spynų atrakinimo paslaugą. Esame profesionalai, todėl mumis galima drąsiai pasitikėti bet kokioje situacijoje. Dirbame visą parą, todėl į pagalbą atskubėsime greitai. Ne tik tai, kad duris atrakinsime skubiai, tačiau ir kruopščiai. Tikrai nereikia išdraskyti durų ar šiurkščiai išlaužti spynos. Raktininkas.lt  atrakins duris taip, kad vėliau įstačius naują spyną neliks jokių žymių, primenančių nemalonų įvykį. Padėsime pakliuvus į nemalonią situaciją, tačiau taip pat patarsime, kaip išvengti, kad ir vėl neatsitiktų panašiai. Kvalifikuotas specialistas padės išsirinkti tinkamas ir kokybiškas  spynas Jūsų namams, užtikrinančias Jūsų būsto saugumą.

Tam, kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų ir nesusipratimų turėsite pateikti pasą arba nuosavybę paliudijantį dokumentą, kad mes tikrai įsitikintumėme, kad Jūs esate buto gyventojas ar savininkas. Jeigu spynos atrakinimo paslauga teikiama valstybės institucijoms vykdant pareigas, tai būtina pateikti teismo nutarimą, kuris patvirtina teisę atrakinti spyną.