Apsisaugokite nuo įsibrovėlių - stiprinkite spynas

Dažnai naujakuriai, įsistatę šarvo duris, džiaugiasi jų išvaizda, patvarumu ir jaučiasi saugiai. Tačiau neretai atsitinka taip, kad grįžus iš atostogų juos pasitinka atrakintos namų durys ir sugadinta spyna. Kaip tai įmanoma? Kaip įmanoma atrakinti šarvo duris? Vagys, nusižiūrėję svetimą turtą, turi savų būdų. Jiems visai nebūtina brutaliai užpulti nusižiūrėtos gyvenamosios vietos – juk tai sukelia daug triukšmo. Šioje vietoje itin svarbų vaidmenį vaidina spynos. Pavyzdžiui, vagys pasinaudoja mažų apsukų spynų grąžtais, kurie gręžia taip tyliai, jog net artimiausi kaimynai naktį lovose nekrusteli. Tuomet atsuktuvais prasukami krumpliaračiai – ir vagys jau viduje.

Ką daryti? Pats patikimiausias būdas apsaugoti savo turtą ir ramybę – pasikonsultuoti su spynų meistrais. Jų teikiama paslauga – spynų stiprinimas – tai puiki galimybė išvengti įsilaužimo ir spynos pragręžimo. Užtikrinkite savo saugumą, užkirskite kelią žalos patyrimui – sustiprinkite namų, garažo ar automobilio durų spyną. Meistrai pasiūlys net keletą spynos stiprinimo būdų ir suteiks ilgalaikes garantijas arba patars, kokią spyną verta įsirengti, konsultuos, kokios spynos yra kokybiškos, o kokios – ne. Jei jūsų spyna nekokybiška, jūsų paslaugoms - spynų keitimas Klaipeda. Taip pat kokybiškai atliks spynų atrakinimo darbus.

Tam, kad būtų išvengta įsilaužimo, labai svarbu, kad Jūsų durys turėtų mažiausiai du užraktus – plokštelinį (seifinį) ir cilindrinį. Spynas reikėtų apsaugoti grūdinto plieno plokštelėmis, taip pat medžiagomis, saugančiomis pačias spynas nuo cheminių medžiagų poveikio bei įsibrovėlių naudojamų įvairių rakinimo metodų. Papildomai įmontuokite durų sklendę – ji dar labiau užtikrins Jūsų turto saugumą.