Audi markės automobilių atrakinimo ypatumai

Audi markė – Volkswagen AG grupės, taip pat apimančios ir Volkswagen, Škoda, SEAT ir kt., dalis. Viena iš mūsų įmonės veiklų – Audi atrakinimas Klaipėdoje, taip pat ir daugelio kitų šios grupės automobilių.

Daugelis Audi raktelių yra sudaryti iš dviejų dalių: paties rakto, neretai – dideliu tikslumu išpjauto lazeriu – ir pultelio. Kaip ir Volkswagen, raktas išsilenkia iš rankenėlės. Pultelyje įmontuota speciali mikroschema, savotiškas automobilio piršto antspaudas, leidžiantis transporto priemonei identifikuoti raktelį kaip savo (Imobilaizeris). Audi saugumo sistema – viena iš pažangiausių, todėl šios markės automobilius sunkiau pasisavinti ilgapirščiams, tačiau Audi atrakinimas taip pat tampa sudėtingesnis.

Jei dar nepametėte raktelio, nuo itin nemalonios situacijos galite apsisaugoti pasigamindami Audi raktelio kopiją. Tokia investicija gali pasirodyti nereikalinga, tačiau atsarginis raktas gali leisti Jums greitai naudotis savo transporto priemone, jei pamestumėte ar automobilio viduje užrakintumėte originalą. Be to, kopijos gamyba yra kur kas paprastesnė ir pigesnė nei visiškai naujo raktelio. Vis dėlto, jei laiku jos nepasidarėte ar ji yra nepasiekiama, būtinas avarinis Audi atrakinimas.

Nepavykstant patekti į savo Audi su rakteliu ar jo neturint, nederėtų stengtis forsuoti situacijos. Bandymai jėga atrakinti spyną ar paprasčiausiai išdaužti langą automobiliui gali pridaryti daug žalos, o į jo vidų patekti gali ir nepavykti. Taigi tik sueikvosite savo brangų laiką, o blogiausiu atveju – teks remontuoti ir transporto priemonę. Tuo tarpu Audi raktelis iš salono gali kainuoti iš ties nemažus pinigus, nes jo gamyba yra ganėtinai sudėtinga. Tad rekomenduotinas pasirinkimas – specialistų, galinčių užtikrinti greitą ir kokybišką prieigą prie Jūsų automobilio, siūlomas Audi atrakinimas Klaipėdoje.

Tiesa, kartais atsitinka taip, kad į automobilį patekti ar jo užkurti nepavyksta visiškai ne dėl raktelio kaltės. Tokiu atveju išaiškėja, jog problemos priežastis yra visiškai kita, pavyzdžiui, elektronikos defektas ar netinkamai veikianti dyzelinu varomo automobilio kuro padavimo sistema. Neteisingai diagnozavus pirminį gedimą, galite išeikvoti pinigų ir laiko rakteliui, kuris, nors ir bus naudingas (galėsite naudoti jį kaip atsarginį), transporto priemonės užkurti ar į ją patekti nepadės.