Kaip elgtis, jei automobilio raktai liko automobilio salone?

Gyvenimas pilnas įvairiausių situacijų. Kartais jos būna juokingos, kartais absurdiškos, o kartais sukeliančios daugybę rūpesčių ir problemų. Ne tik gali netyčia užsitrenkti namų durys ar neatsirakinti spyna, tačiau toks pats nemalonumas gali atsitikti ir su automobiliu. Šiuolaikinės automobilių signalizacijos sistemos turi automatinio apsaugos sistemos įjungimo funkciją. Tai reiškia, kad automobilio durelės po tam tikro laiko nuo uždarymo yra užrakinamos ir atidaryti automobilį paprastu būdu būna nebeįmanoma. Vadinasi, norint patekti į savo automobilį reikia pašalinti blokavimo sistemą. Tai galima padaryti tik vieninteliu būdu, tai yra su signalizacijos valdymo pulteliu. Tačiau ką daryti tuo atveju, jeigu pultelis liko užtrenktas automobilyje?

Dėl elementaraus mūsų išsiblaškymo atsitinka taip, kad automobilio raktelius, o kartu ir signalizacijos pultelį paliekame salone ir užtrenkiame duris. Tuomet signalizacijos sistema tiesiog  automatiškai užblokuoja duris. Taigi, lieka tik vienintelis kelias vėl patekti į automobilį – išimti jo užraktus. Tačiau žmogui, neturinčiam reikiamų žinių, tai padaryti tikrai sudėtinga. Kartais pagauti įniršio ir pykčio ant susiklosčiusios situacijos, vairuotojai elgiasi neadekvačiai: išdaužia langą, su po ranka pasitaikiusiais įrankiais laužia duris, bet pasekmės turi dar didesnes išlaidas, nei kad pasitelkus kompetentingų specialistų pagalbą.

Raktininkas.lt automobilių atrakinimo paslaugą teikia visą parą. Galime atrakinti automobilių spyneles, atidaryti automobilių duris jų nepažeidžiant. Visai nesvarbu, dėl kokios priežasties Jūs nebegalite patekti į savo automobilį. Ar tai būtų dėl  to, kad sugedo ar užsikirto durų spynelė, ar, kad pametėte raktus ar juos palikote salone, ar dėl sugedusio centrinio užrakto – visose situacijose Raktininkas.lt pasirengęs Jums padėti. 

Vadinasi, jei automobilio raktai liko automobilio salone Jums reikia išlikti ramiais ir tiesiog pasikviesti profesionalus, kurie padės patekti į automobilį nesugadinant spynelės.

Nors Raktininkas.lt visada gali Jums padėti nemalonioje situacijoje, tačiau vis dėlto patariame Jums, jei norite sutaupyti ir laiko, ir pinigų, ir savo nervus, tai tiesiog pasidarykite antrą raktą savo automobiliui. Juk žinote, kad gyvenime būna įvairiausių situacijų. Pradedant tuo, kad automobilis netikėtai pats užsirakina, o raktai lieka jame, baigiant tuo, kad raktą pametėte ar tiesiog Jūsų rankinę su automobilio raktais pavogė. Išvada tokia, kad visose šiose situacijose Jus gali išgelbėti arba Raktininkas.lt arba antras raktas.