Kaip galima atrakinti automobilį be raktelio?

Atsitiko taip, kad užtrenkiate automobilyje raktelį su užrakto nuotolinio valdymo pulto ir Jums iš tiesų reikia greitai vėl patekti į savo automobilį. Žmonės prisigalvoja įvairiausių būdų, kaip galima patekti į automobilį – dažnai jie tiesiog išdaužia langą. Tačiau šis būdas iš ties brangus, pavojingas ir nerekomenduojamas.

Šiuo metu internete sklaido gandas, kad automobilį galima atrakinti mobiliuoju telefonu. Tiesiog reikia paskambinti namo, kur laikote atsarginį pultą, namiškiai nukreipia pultą į telefoną, o Jūs savo telefoną prikišate prie automobilio durų. Tuomet būtina paspausti atrakinimo mygtuką ir pulto signalas keliauja mobiliojo ryšio tinklu. Signalas per telefoną pasiekia automobilį ir jį atrakina. Iš ties skamba šauniai ir būtų puiki nemalonios situacijos išeitis. Tačiau ar tikrai šis gandas realus?

Buvo atliktas eksperimentas, kurio metu buvo tikrinamas šis metodas. Eksperimente dalyvavo trys skirtingos  automobilių markės ir  trys skirtingų modelių telefonai.  Priėjus prie automobilio ir paskambinus jo šeimininkui buvo paprašyta, kad prie telefono ragelio pridėtų pultelį ir paspaustų atrakinimo mygtuką. Telefonas buvo dedamas ir prie automobilio durelių, ir prie stogo, ir prie variklio dangčio, tačiau automobilio taip ir nepavyko atrakinti. Tas pats buvo padaryta ir su kitu telefono modeliu. Rezultatai išliko tokie patys. Ta pati procedūra buvo pabandyta ir su kitos markės automobiliu. Prieš tai patikrinta, ar tikrai valdymo pultas veikia. Tačiau ir šį kartą durelės per telefoną neatsidarė. Tokia pat nesėkmė buvo ir pabandžius trečiąjį kartą su kitu telefonu ir automobiliu. Taigi, eksperimentas buvo atliktas su skirtingais automobiliais ir skirtingais telefonais, tačiau rezultatas buvo tas pats – atrakinti automobilių durelių nepavykdavo. Atlikus eksperimentą paaiškėjo, kad visa tai buvo tik mitas. Vis dėlto dar neįmanoma atrakinti automobilio durelių be raktelio, bet su mobiliojo telefono pagalba.

Nors geriau pagalvojus, atrakinti automobilį mobiliuoju telefonu – galima. Tereikia paskambinti avarinio durų atidarymo specialistams ir užsisakyti paslaugą – avarinis automobilio atrakinimas. Geriausias būdas - kaip atrakinti automobilio dureles be raktelio yra kreiptis į profesionalūs, kurie padės tai padaryti.