Automobilinių raktų gamyba, programavimas Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione

Raktininkas.lt gali Jums pagaminti kokybiškus, nebrangius automobilio raktus:

  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Automobilių raktų gamyba
  • Motociklų raktų gamyba
  • Kompiuterizuota automobilio rakto gamyba pagal rakto pavyzdį arba kodą
  • Automobilinių raktų su imobilizatoriu ("transponder") gamyba ir programavimas
  • Karališkojo (administratorio, "Master-key") rakto sistemos surinkimas ir aptarnavimas

Automobilių gamintojai norėdami apsaugoti transporto priemones nuo vagysčių, dažnai keičia automobilinių raktų gamybos technologijas. Automobilio raktas šiuo metu turi du kodus: mechaninį ir elektroninį. Visų raktų galvutėse esanti mikroschema (imobilizatorius) veikia kaip miniatiūrinis siųstuvas ir imtuvas, o sistema automobilyje atpažįsta rakto siunčiamus signalus, todėl užvesti transporto priemonę pavyks tik, jeigu signalas bus atpažintas.

Tam kad išvengti netikėtų nemalonumų, kai pametate ar paliekate raktus automobilio salone, o jis ima ir užsirakina,  Raktininkas.lt pataria geriau pasigaminti atsarginį automobilio raktą ir jį laikyti greitai pasiekiamoje vietoje, tam kad išvengti nereikalingo streso ir nepatirti papildomų išlaidų jį praradus. Raktininkas.lt gamina ir atkuria automobilių, sunkvežimių, motociklų raktus pagal spyną ar mechaninį kodą. Pagaminę raktus priprogramuosime juos prie automobilio ar motociklo imobilizatoriaus. Gaminame šiuolaikinius raktus su elektroniniais kodais. Raktų elektroninis kodavimas atliekamas kompiuterio pagalba, greitai ir kokybiškai galime pagaminti visų modelių automobilių raktus su imobilizatoriumi.

Avarinis durų atidarymas, spynų remontas, automobilių raktų gamyba Klaipėdoje, skubus meistro iškvietimas telefonu visą parą: +370 6022 0223

Raktininkas.lt dirba tam, kad Jūs jaustumėtės saugiai bet kokioje situacijoje.