Avarinis durų atidarymas Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione

Raktininkas.lt teikiamos paslaugos:

  • Avarinis durų atidarymas, atrakinimas.
  • Avarinis automobilio atrakinimas.
  • Buto, namų, garažo, seifo durų atidarymas, atrakinimas.
  • Automobilių raktų gamyba.
  • Avarinis spynų atidarymas, atrakinimas. Skubus meistro atvykimas 24 valandas per parą pametus raktus, sugedus spynai (užraktui), užsitrenkus automobilio durelėms.
  • Seifo, automobilio, buto, namo spynų remontas, keitimas. Atvykęs į vietą meistras suremontuos sulūžusią spyną, o jeigu reikės pakeis ją nauja. Nesvarbu, ar tai automobilio, šarvo durų ar seifo spyna, mūsų meistrai Jums padės.
  • Kvalifikuoto meistro pagalba išsirenkant tinkamas ir kokybiškas spynas jūsų namams, užtikrinančias jūsų būsto saugumą.

Raktininkas.lt – tai skubiai ir saugiai, bet kuriuo paros metu atrakintos Jūsų namų, automobilio, garažo ar seifo durys. Automobilių vairuotojams dažniausiai pasitaikančios problemos: kai netyčia paliekate raktus automobilyje, o jis ima ir užsirakina; nulūžta raktas durelėse ar užvedimo spynelėje; automobilio pultas nereaguoja, nes nusėdo akumuliatorius; pametėte ar kažkur palikote raktus ir t.t. Lygiai taip pat nutinka ir su buto, namo, garažo ar seifo raktais. Juos pametame, užtrekiame viduje, arba tiesiog jie ima ir nerakina. Nors mes dažnai pagalvojame, kad mums tai tikrai nenutiks, bet deja, niekas nėra apsaugotas nuo nemalonių netikėtumų.

Ir jei vis tik taip atsitiko, svarbiausia nepanikuokite, nes neišsprendžiamų problemų nėra, o yra tik nesprendžiamos. Raktininkas.lt komanda, visada pasiruošę Jums padėti bet kokiu paros metu, ar oru. Avarinis visų durų atidarymas – tai, ką mes mokame geriausiai. Automobilio ar namų durų atidarymas vykdomas profesionaliai, mechaniškai nesugadinat Jūsų durų, naudojant tik profesionalią įrangą. Kad išvengti nesusipratimų, ar tikrai kažkas nenori mūsų pagalba atrakinti svetimas duris, avarinis durų atidarymas klientams teikiamas tiktai patikrinus asmens dokumentus ir įsitikinus ar Jūs esate šio automobilio, buto, namo, garažo savininkas ar gyventojas. 

Tam kad išvengti netikėtų nemalonumų, Raktininkas.lt pataria geriau pasigaminti atsarginį automobilio raktą ir jį laikyti greitai pasiekiamoje vietoje, tam kad išvengti nereikalingo streso ir nepatirti papildomų išlaidų. Raktininkas.lt gali Jums pagaminti kokybiškus, nebrangius automobilio raktus.