Patarimai, susiję su durų atrakinimu

  • Ką daryti pametus raktus? Geriausia visada turėti atsarginius raktus. Tikrai daugeliui yra pasiteikę situacijų, kuomet teko pamesti ranką. Jeigu turite atsarginį raktą, tai išvengiate nemažai nemalonumų. Tačiau, jeigu atsitiko taip, kad neturite atsarginio rakto, tai Jūsų būstą, automobilį, seifą ar garažą gali atrakinti šios srities profesionalai. Bet kuriuo paros metu specialistai atvyks ir atrakins bet kokią spyną, pagamins jai tinkantį raktą ar esant poreikiui, pakeis spyną į naują.
  • Ką daryti sugedus spynai? Savo spynas stebėkite. Jeigu ji ėmė sunkiai rakintis ar strigti, tai nelaukite, kol ji galutinai užsikirs ir pasikeiskite ją iš karto. Jeigu vis dėlto spyna užsitrenkė, tai čia gali padėti avarinio durų atrakinimo Klaipėdoje specialistai.
  • Ką daryti užsitrenkus durims? Nesugalvokite patys bandyti atrakinti užtrenktas duris. Tokioje situacijoje rekomenduojama kreiptis į profesionalus. Jeigu mėginsite patys atidaryti duris be tam skirtų įrankių, galite pažeisti ne tik spyną, bet ir pačias duris.
  • Kaip atrakinti duris be rakto? Kartais esantys patarimai internete, kaip atrakinti spyną be raktų nėra geri. Gali būti, kad daugeliu atveju spyna bus sugadinta. Durų ir spynų atrakinimo specialistai gali bet kuriuo paros metu atrakinti Jūsų spyną ir pagaminti jai tinkamą raktą.
  • Ar pametus raktą reikia keisti spyną? Mes tai rekomenduojame dėl saugumo. Tačiau specialistai sugeba pagaminti raktus, tinkančius senajai spynai.
  • Ką daryti, jei automobilis neužsiveda? Nebūtinai tai, kad automobilis neatsirakina ar neužsiveda reiškia, kad jis sugedo. Dėl to gali būti kaltas automobilio imobilizatorius. Kvieskite automobilių spynų atrakinimo ekspertus ir jie atliks automobilio diagnostiką, patikrins imobilizatorių ir nustatys problemos šaltinį.
  • Kaip be meistrų pagalbos patikrinti ar imobilizatorius tikrai sugedo? Patariame pamėginti pasikeisti bateriją. Jeigu tai vis tiek nepadeda, tuomet kreipkitės į specialistus, kurie suteiks Jums greitą ir naudingą pagalbą.