Spynų keitimas, remontas

Spynų keitimas ar remontas yra reikalingas tuomet, kai spyna mechaniškai nusidėvi, kai nesilaikoma mechanizmo priežiūros taisyklių, kai įvyko avarinis durų atrakinimas, po įsilaužimo arba tiesiog tuomet, kai nekvalifikuotas meistras mėgino suremontuoti arba pakeisti spyną.

Durų spynos – tai saugumą užtikrinantis mechanizmas, kurį mes naudojame kasdien, todėl net ir kokybiškiausios bei tvirčiausios spynos netarnauja amžinai ir jas reikia arba remontuoti, arba keisti.

Viena iš nemaloniausių situacijų gyvenime – durų spynos užsikirtimas, kai nebegali išeiti arba įeiti į savo namus. Patariame kreiptis į specialistus iš karto, kai tik pastebite netgi mažiausias spynos rakinimo problemas ar jų prielaidas. Nesiimkite patys savo nuožiūra jokių veiksmų, nes galite tik pabloginti situaciją. Atvykęs meistras Jums suteiks spynos remonto konsultaciją ir padės išspręsti problemas bei operatyviai sutvarkys spyną.  Taigi, siūlome kviesti spynų remonto meistrą kuo greičiau, kol gedimas vos pastebimas, ir kol dar  neatsirado naujų problemų dėl vilkinimo. Šios srities meistrai turi ilgametę  patirtį, kuri užtikrina, kad galėtų kokybiškai keisti ir remontuoti visas durų spynas. Spynas tikslinga remontuoti tuomet, kai spynos gedimas nežymus arba reikia pakeisti tik kai kurias dalis.

Spynos yra keičiamos, nes spyna tiesiog sugenda. Spynos gedimo priežastys gali būti pašalintos tik tuomet, kai yra žinoma konkrečios spynos gedimo specifika. Spynų gedimo specifiką gali išmanyti tik meistrai, kurie turi ilgametę darbo patirtį. Šios srities profesionalai kokybiškai pakeičia arba pataiso bet kurio gamintojo durų spynas.

Tačiau kartais spynos gedimo priežastis neslypi pačioje spynoje. Sunkiai rakinama spyna gali būti dėl krypstančių durų. Tuomet spynos keitimas neišspręs problemos, o ją tik gilins ir aštrins. Atvykęs geras spynų specialistas visuomet pastebės, kokia yra spynos gedimo priežastis ir patars, ką Jums reikia daryti. Taigi, kuo vėliau iškviesite meistrą, tuo labiau didinsite problemą ir tuo daugiau po to už tai reikės mokėti.

Patyrę spynų meistrai nustato spynos tikrąją gedimo priežastį ir tuomet suremontuoja spyną, ją pakeičia arba pasiūlo kitą problemos sprendimo būdą. Norėdami išvengti didesnių nemalonumų - kvieskite meistrą vos pastebėję pirmuosius sunkesnius spynos rakinimo požymius.