Tikriausiai niekas nesiginčytų, jog būtent automobilio raktas yra pati svarbiausia priemonė tiek norint patekti į transporto priemonę, tiek ir siekiant ją valdyti. Visgi, neretai pasitaiko situacijų, kuomet prireikia naujo raktų komplekto – tuomet bus reikalinga ne tik jų gamyba, bet ir automobilių raktų programavimas, pririšimas. Klaipėdoje ir šio miesto regione tokius darbus atlieka Raktininkas.lt komanda – nedelskite ir mums paskambinkite! 

Mūsų atliekamas automobilių raktų programavimas ir pririšimas Jums pravers, jeigu reikės: 

  • Įprasto raktų programavimo;
  • Raktų su imobilizatoriumi gamybos ir programavimo;
  • Karališkojo rakto sistemos surinkimo ir serviso;
  • Signalizacijos išjungimo;
  • Imobilizatoriaus, čipo ar transpoderio pririšimo;
  • Kitų programavimo darbų. 

Nusprendus automobilio raktus programuoti ir gamintis vienoje vietoje, pavyks sutaupyti nemažai laiko resursų. Be to, papildomai galėsime pakonsultuoti su spynelėmis ir jų remontu bei keitimu susijusiais klausimais, o jei pageidausite, juos taip pat galėsime ir atlikti. 

Automobilinių raktų pririšimas ir programavimas pateisins Jūsų lūkesčius, nes:

  • Siūlome aukščiausios kokybės paslaugas. Raktininkas.lt komandoje dirba tik profesionalūs, ilgus metus kaupta patirtimi galintys pasigirti meistrai, kurie visus procesus atlieka ir sklandžiai, ir efektyviai. Dirbame su įvairių tipų raktais, todėl galite būti tikri, jog kreipęsi į mus, be konkrečios problemos identifikavimo ir jos sprendimo tikrai neišeisite. 
  • Naudojame profesionalią įrangą. Vienas pagrindinių mūsų siekių – užtikrinti, kad automobilio raktų programavimas ir pririšimas Klaipėdoje ir jos regione būtų kuo tikslesnis ir efektyvesnis, todėl dedame visas pastangas, kad tai įgyvendintume. Visiems darbams pasitelkiame modernius ir šiuolaikiškus įrenginius bei nuolat sekame technologinius pokyčius ir šioje srityje pasirodančias naujoves. 
  • Dirbame visą parą. Nors gali pasirodyti, jog automobilių raktų programavimas yra ta paslauga, kuri gali palaukti, iš tiesų, netekus transporto priemonės raktelių, teks kuo skubiau pasigaminti ir suprogramuoti naujus. Suprasdami tai, esame Jums pasiekiami visą parą, be jokių išimčių ar išeiginių.      

Vardan saugumo, visiems automobilių savininkams patariama turėti atsarginį automobilio raktą, neretai padedantį išvengti keblių situacijų. Tai siūlome padaryti ir mes: Raktininkas.lt komanda pagamins ir suprogramuos transporto priemonės ratus ir efektyviai atliks bet kokius kitus Jums reikalingus darbus! 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras