Kiekvienam iš mūsų teko patirti (ar bent jau girdėti) situacijų, kuomet dėl vienų ar kitų priežasčių nepavyksta patekti į savo automobilį. Tokiais atvejais ypač svarbu mąstyti racionaliai ir priimti teisingus sprendimus – išdaužtas langas ar kiti grubūs veiksmai pridarys tik dar daugiau nuostolių, todėl verčiau iš karto šį darbą patikėti profesionalams. Mūsų komanda pasirūpins, jog avarinis automobilio atrakinimas Klaipėdoje ar jos regione Jums sukeltų kuo mažiau rūpesčių ir kuo greičiau leistų sugrįžti prie kasdienių darbų. 

Raktininkas.lt komanda Jums gali padėti, jeigu:

  • Nežinote, kur yra Jūsų automobilio raktai;
  • Palikote raktelius užsirakinusioje transporto priemonėje;
  • Raktas (ar jo dalis) užstrigo spynelėje;
  • Automobilio nebepavyksta užrakinti;
  • Pastebėjote transporto priemonės spynelės defektus;
  • Turite problemų su kitų transporto priemonių (mopedų, motociklų) raktais ar spynelėmis. 

Net ir tuomet, jei tarp visų šių situacijų nepavyko atpažinti savosios, tačiau į savo transporto priemonę patekti vis vien negalite, tai reiškia, jog mes Jums vis tiek galėsime padėti. Avarinis atidarymas Klaipėdoje ir šio miesto regione teikiamas visą parą, neatsižvelgiant nei į valandas, nei į oro sąlygas – susisiekite ir mes visuomet Jums padėsime! 

Visuomet geriausia automobilio atrakinimo darbus patikėti patyrusiems profesionalams – raktininkas.lt komanda Jums gali pasiūlyti šiuos privalumus: 

  • Maksimali transporto priemonės apsauga. Dirbame su profesionalia įranga, todėl norėdami atrakinti Jūsų automobilį, nesiūlysime daužyti langų ar lankstyti durelių. Priešingai – pasirūpinsime, kad šio proceso metu ant automobilio neatsirastų papildomų pažeidimų. Visgi, norėsime įsitikinti, jog būtent Jūs esate transporto priemonės savininkas ir tik tuomet pradėsime darbus. 
  • Ilgalaikiai sprendimai. Tai, kad Jums reikalingas avarinis automobilio atrakinimas, greičiausiai nėra nemalonus atsitiktinumas – už jo slypi ir kur kas didesnis gedimas, kuriam reikia išsamios diagnozės ir sprendimo. Būtent tai Jums ir gali suteikti mūsų komanda: nustatysime pagrindinę problemos priežastį ir jei pageidausite, galėsime ją išspręsti. Siūlome spynelių montavimo, remonto paslaugas, galime pagaminti raktus ir atlikti kitus panašius darbus, leisiančius ilgam pamiršti šiuos nemalonius rūpesčius. 
  • Sutaupytas Jūsų laikas. Įgudusi ir profesionali komanda užtikrins, jog avarinis automobilio atrakinimas bus atliktas sparčiai ir maksimaliai kokybiškai. Tai daug saugesnis ir spartesnis būdas nei atlikti tai patiems! 

Avarinio automobilio atrakinimo kaina priklauso nuo Jūsų situacijos – jei negalite patekti į savo transporto priemonę, skambinkite raktininkas.lt komandai ir drauge surasime Jus tenkinantį variantą. Dar geriau, jei numerį išsisaugosite iš anksto: tuomet kritinėse situacijose racionalų sprendimą priimsite kur kas greičiau! 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras