Laukia svarbus susitikimas ar kelionė, o Jūs niekaip negalite išeiti iš namų, grįžtate po varginančios darbo dienos, tačiau namų durys neatsirakina... Nors daugeliui tokie nemalonūs scenarijai vis dar yra nepatirti, nei vienas nuo jų nėra apsaugotas. Visgi, tokiose situacijose svarbiausia nepanikuoti ir priimti efektyviausią, mažiausiai žalos padaryti galintį sprendimą. Avarinis durų atidarymas Klaipėdoje ir šio miesto regione – profesionalios avarinisatidarymas.lt komandos siūloma paslauga, kuri leis įveikti bet kokias durų atidaryti Jums neleidžiančias problemas. 

Avarinis buto, namo, garažo ar kitų patalpų durų atidarymas gali būti naudingas, jeigu:

  • Nėra galimybės įeiti į reikiamas patalpas;
  • Užsitrenkėte iš vidaus ir dėl to nepavyksta išeiti iš namų;
  • Durų spynoje užstrigo raktas ar dėl kitų problemų nepavyksta jų atrakinti.

Jūsų skambučius priimame ir į juos reaguojame visą parą – kaip įmanoma skubiau atvyksime pas Jus ir padėsime efektyviai patekti į reikiamą vietą arba pasistengsime, kad kuo greičiau iš jos ištrūktumėte. Norėdami užtikrinti Jūsų saugumą, prieš pradėdami darbus, visuomet įsitikiname, jog būtent Jūs esate patalpų savininkas ar gyventojas – tam gali prireikti Jūsų asmens dokumentų. 

Raktininkas.lt komandos teikiamas avarinio durų atidarymo paslaugas Klaipėdoje ir Klaipėdos regione verta rinktis dėl šių priežasčių: 

  • Ilgalaikis problemos sprendimas. Galbūt ilgiau „paklibinę“ duris, ir patys sugebėsite dar kartą jas atidaryti, tačiau toks metodas neišspręs pagrindinės problemos, kuri dar kartą pasikartos tuomet, kai visiškai to nesitikėsite. Nelaukite tokių situacijų – mūsų komanda ne tik atidarys duris, bet ir suras priežastį, dėl kurios jos užsikirto. Jums pageidaujant, ją taip pat galėsite pašalinti: galime ne tik atidaryti duris, bet ir pakeisti spyną, atlikti jos remontavimo darbus, o jei reikia – pagaminti ir raktus. 
  • Efektyvumas. Ilgus metus kaupta patirtis ir profesionalūs įrankiai leidžia dirbti sklandžiai ir kokybiškai. Be to, nesame priklausomi nei nuo paros meto, nei nuo oro sąlygų, todėl visuomet suteiksime Jums pačią efektyviausią pagalbą. 
  • Galimybė išvengti didesnių nuostolių. Net jei niekur neskubate, nepatartina durų atidarinėti patiems – ypač tuomet, jei ketinate tai daryti pirmą kartą. Spontaniški veiksmai ir tikrosios priežasties nežinojimas problemos neišspręs, tačiau gali pridaryti Jums dar daugiau nuostolių. Patikėkite šį darbą profesionalams, kurie užtikrins maksimalų saugumą ir aukščiausią kokybę. 

Avarinis durų atidarymas (Klaipėdoje ir aplink ją) leis Jums greitai sugrįžti prie kasdienių darbų, neinvestuojant nei daug brangaus laiko, nei pinigų. Nedelskite ir iš karto su mumis susisiekite – visuomet esame pasiruošę Jums padėti!

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras