Raktininkas.lt – spynų remonto specialistai, dirbantys 24 val. per parą.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų spynų remontas
 • Spynų keitimas
 • Spynų perkodavimas ir cilindrų keitimas
 • Automobilinių spynelių remontas
 • Spynų montavimas į visų rūšių duris, vartus, garažų vartus
 • Cilindrų restauracija
 • Spynos apsaugos padidinimas
 • Pametus raktą, spynos surinkimas (perkodavimas) pagal naują raktų komplektą
 • Kvalifikuoto meistro konsultacija išsirenkant tinkamas ir kokybiškas spynas jūsų namams, užtikrinančias jūsų būsto saugumą
 • Spynų atrakinimas

Kaip ir viskas pasaulyje turi pradžią ir pabaigą, taip ir spynos gali susidėvėti, nebefunkcionuoti po įsilaužimo ar po nekvalifikuoto meistro mėginimo spyną suremontuoti arba pakeisti.

Raktininkas.lt profesionaliai remontuoja, keičia, taiso namų, butų, automobilių, garažų, seifo durų spynas. Atvykęs į vietą meistras suremontuos sulūžusią spyną, o jeigu reikės pakeis ją nauja. Nesvarbu, ar tai automobilio, šarvo durų ar seifo spyna, Raktininkas.lt Jums visada padės.

Automobilių spynų remontas

Sėkmingai užsirakinančios, lengvai atsirakinančios automobilio spynelės – pagrindinis saugumo garantas, į kurį turėtų atsižvelgti kiekvienas transporto priemonės savininkas. Neignoruokite nerimą keliančių požymių: jei pastebėjote, jog spynelė veikia netinkamai ir manote, kad Jums praverstų automobilio spynų remontas, susisiekite su Raktininkas.lt komanda!

Automobilių spynų remontas Klaipėdoje ir šio miesto regione vykdomas, kai:

 • Negalite atrakinti (arba užrakinti) transporto priemonės durų;
 • Nebegalite ištraukti raktelio iš spynelės;
 • Transporto priemonės raktas turi akivaizdžių defektų;
 • Kyla nesklandumų užvedimo metu;
 • Prastai veikia bagažinės spynelė.

Automobilio spynelių remontas gali būti atliekamas ir bet kokiais kitais atvejais, pavyzdžiui, kai negalite atrakinti savo mašinos ar įtariate, jog tai galėjo padaryti kiti. Nesvarbu, su kokiais nesklandumais teko susidurti, visuomet esame pasiruošę Jums padėti!

Automobilio spynos keitimas ir montavimas

Automobilio durų spynelės remontas ar kitų spynų taisymas nėra vieninteliai mūsų atliekami darbai – jei prireiks, spynelę galėsime pakeisti ir sumontuoti. Galimas problemas ir jų sprendimo būdus iš anksto numatyti sunku, tačiau vos tik apžiūrėję automobilį ir išgirdę Jūsų nusiskundimus, meistrai galės įvertinti realią situaciją ir pasiūlys Jūsų atvejui labiausiai tinkamus sprendimus.

Siekiame užtikrinti, jog mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos kiekvienam, todėl nei automobilio spynos keitimo kaina, nei kitų atliekamų darbų kokybė Jūsų nenuvils – esame užtikrinti dėl savo komandos profesionalumo ir kompetencijos.

Kaip apsisaugoti nuo situacijų, kuomet reikalingas automobilio spynelės keitimas?

Šie automobilyje esantys mechanizmai gali nusidėvėti natūraliai, veikiami temperatūrų pokyčių, dėl prastesnės kokybės ar vagių įsilaužimo, todėl šiuo atveju ne viskas yra Jūsų rankose. Tačiau yra vienas dalykas, kurį galite padaryti: jei nuolat atidžiai stebėsite, kaip veikia automobilio spynelės ir sunerimsite pamatę pirmuosius pakitimus, pavyks išvengti didesnių problemų ir tuo pačiu – didesnių išlaidų.

Automobilių spynų remontas Klaipėdoje ir šio miesto regione teikiamas visada, nepriklausomai nuo paros meto, tačiau nesuklysite, jei su specialistais pasikonsultuosite dar tuomet, kai problemos netrukdo atrakinti ar užkurti automobilį. Esame visuomet pasirengę Jus pakonsultuoti, atsakyti į iškilusius klausimus ir išspręsti bet kokius su automobilio spynelėmis susijusius nesklandumus – nedelskite ir jau dabar su mumis susisiekite! 

Namų, garažų ir kitų patalpų durų spynų keitimas ir remontas

Neatsirakinti gali ne tik Jūsų automobilio, bet ir namų, garažo ar kitos patalpos durys – tokiais atvejais Raktininkas.lt komanda taip pat gali Jums padėti. Jei bus galimybė, spyną suremontuosime, o jeigu ne – pakeisime ją nauja. 

Tam, kad būtų galima išvengti avarinių situacijų, patariame nelaukti, kol spyna deramai neatsirakins ar neužsirakins – jei pastebėjote nerimą keliančius požymius, verčiau iš karto kreipkitės į specialistus. Dažniausiai susirūpiname tik tuomet, kai pametame raktus ar pastebime įsilaužimo požymius, tačiau iš tiesų, profilaktiškai spyną reikėtų patikrinti ir tuomet, kai ji užsirakina ar atsirakina sudėtingiau nei įprastai. Nesvarbu, ar negalite lengvai įkišti rakto, ar manote, kad rankena yra pernelyg laisva, visuomet mielai Jus pakonsultuosime ir padėsime nuspręsti, ką daryti toliau. Nelaukite, kol problema taps sunkiai įveikiama – pasirūpinkite savo saugumu jau dabar!

Seifo spynelių remontas

Mūsų komanda gali padėti Jums ir tuomet, kai dėl vienų ar kitų priežasčių negalite atidaryti seifo durų. Jei išsiaiškinsime, kad dėl šios problemos kalta spynelė, priklausomai nuo situacijos galėsime ją pakeisti ar suremontuoti. Šiuo atveju svarbiausia nesiimti skubotų veiksmų ir nesistengti „įsilaužti“ į seifą patiems – mes naudojame kokybišką, specialiai šiems darbams pritaikytą įrangą, todėl procesas bus ir saugesnis, ir efektyvesnis. Avarinis seifo atidarymas Klaipėdoje ir šio miesto regione vykdomas visą parą, todėl neilgai trukus ir vėl galėsite pasiekti savo turtą. 

Greitas ir efektyvus spynų atrakinimas

Avarinis durų atidarymas nulūžus raktui, užstrigus užraktui, pametus raktus, sulūžus spynai, esant užrakintoms iš vidaus – tai dar viena Raktininkas.lt paslauga. Jei spyna bus labai sugadinta ir jos nebus įmanoma suremontuoti, tai mūsų specialistai Jums nešališkai, pagal Jūsų poreikius, parekomenduos kokią spyną ir kur įsigyti.

Spynų keitimas, remontas, montavimas, atrakinimas Klaipėda.
Skubus meistro iškvietimas telefonu visą parą: +370 6022 0223

Raktininkas.lt dirba tam, kad Jūsų jaustumėtės saugiai bet kokioje situacijoje.

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras