Nei vienas užraktas nėra amžinas, todėl nieko stebėtino, kad bėgant laikui tenka susidurti su didesnėmis ar mažesnėmis problemomis. Spynų keitimas, montavimas – pakankamai dažnai reikalingos paslaugos, kurias atlieka kvalifikuota Raktininkas.lt komanda.

Namo, buto, garažo ar kitų erdvių spynų montavimas ir keitimas praverčia tuomet, kai: 

  • Spynos nebepavyksta atrakinti ar užrakinti;
  • Matote, kad į patalpas bandė patekti ilgapirščiai;
  • Manote, kad durų užrakto mechanizmas veikia ne taip, kaip anksčiau;
  • Neberandate vienintelių (ar paskutinių) raktų;
  • Negalite patekti į seifą. 

Spynos keitimas ar montavimas yra reikalingas ne visais atvejais – jei problema yra mažesnė, kartais gali pakakti ir paprasčiausio remonto. Raktininkas.lt teikia kompleksines paslaugas: atvykę į vietą, pirmiausia išsiaiškinsime gedimo priežastis ir pasiūlysime Jums optimaliausią problemos sprendimą. Jei užteks, atliksime spynos remonto darbus, o jeigu ne – ją pakeisime nauja. Lygiai taip pat galite kreiptis į mus ir tuomet, kai skubate, o durys kaip tyčia neatsidaro: spynų montavimas, keitimas Klaipėdoje ir šio miesto regione (bei visi kiti skubūs darbai) vykdomi visą parą. 

Norint išvengti situacijų, kuomet reikalingas skubus spynos keitimas ar montavimas, reikėtų:

  • Profilaktiškai ją patikrinti. Kad išvengtumėte avarinių situacijų, labai svarbu reguliariai patikrinti, ar spyna iš tiesų veikia taip, kaip ir turėtų. Net ir nedideli pokyčiai, tokie kaip sunkesnis durų užrakinimas ar atrakinimas, laisvesnė rankena ar lengvi užsikirtimai signalizuoja apie ateityje gresiančias problemas. Jei laiku tai pastebėsite, išvengsite streso, o galbūt – net ir pačio spynos keitimo. 
  • Paskirti šiek tiek dėmesio priežiūrai. Periodinis užrakto sutepimas, lengvi išorinių konstrukcijų valymo darbai gali pasirodyti kaip menkos užduotys, tačiau atlikę jas, taip pat prailginsite spynos tarnavimo laikotarpį. 
  • Pasigaminti rakto kopiją. Kartais dėl gedimo gali būti kalta ne pati spyna, bet ir raktas, kuris gali nusidėvėti ar tiesiog būti pamestas. Turėdami jo kopiją, daug rečiau susidursite su avarinėmis situacijomis. 

Tuomet, jei nuo tokių situacijų visgi nepavyksta apsisaugoti ir manote, kad labiausiai padės spynos keitimas, Klaipėdoje ir jos regione turėtumėte kreiptis į Raktininkas.lt komandą. Atvyksime bet kuriuo paros metu, įvertinsime Jūsų situaciją ir pasiūlysime optimaliausią problemos sprendimą. Darbui naudojame profesionalią įrangą, o ilgametė patirtis leidžia užtikrinti nepriekaištingą galutinį rezultatą! 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras