Net ir pačios kokybiškiausios spynos anksčiau ar vėliau gali „pavesti“, tačiau tai dar nereiškia, kad su jomis iš karto teks atsisveikinti – kai kuriais atvejais spynų remontas taip pat gali būti tikslingas ir veiksmingas. Tuomet, kai reikalingas seifo, namo, buto, garažo ar kitų erdvių durų spynos remontas, Klaipėdoje ir jos regione gali pagelbėti Raktininkas.lt komanda – dirbame visas 24 valandas ir operatyviai reaguojame į Jūsų užklausas. 

Spynos remonto gali pakakti, jeigu:

  • Darinėdami duris pastebite, kad rankena ar spyna yra šiek tiek laisvesnės;
  • Kelis kartus teko susidurti su užsikirtusiomis durimis;
  • Sukant raktą, tą patį daro ir cilindras;
  • Į spyną negalite įkišti rakto;
  • Patiriate kitus nepatogumus užrakindami ar atrakindami duris. 

Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl tik apžiūrėję Jūsų spyną, galėsime tiksliau įvardinti, ar užteks remonto, ar visgi ją reikės pakeisti. Tačiau faktas vienas: kuo anksčiau pastebėsite apie didesnes problemas bylojančius ženklus ir imsitės atitinkamų veiksmų, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks išvengti rimtesnių rūpesčių – tai reiškia, jog ir spynos taisymas kainuos mažiau. 

Spynų remonto darbus verta patikėti raktininkas.lt komandai, nes:

  • Siūlome ir daugiau su spynų tvarkymu susijusių paslaugų. Nesvarbu, ar Jums prireiks konsultacijos dėl spynos kokybės, ar norėsite ją pakeisti, visuomet galėsime padėti. Ne tik taisome spynas, bet ir galime padėti Jums patekti į reikiamas patalpas tuomet, kai jos „atsisako“ veikti, todėl praktiškai visais atvejais galite kreiptis į mūsų komandą. 
  • Suteikiame garantijas. Patyrę ir kvalifikuoti meistrai bei šiuolaikiški įrankiai leidžia mums neabejoti dėl savo darbų kokybės, todėl galime Jums garantuoti, kad spynos remontas bus sklandus ir ilgalaikis. Jums pageidaujant, ją galėsime dar labiau sustiprinti – tai padės apsisaugoti nuo ilgapirščių įsilaužimų. 
  • Esame pasiekiami bet kuriuo metu. Dirbame nepriklausomai nuo valandų ar oro sąlygų, todėl vos tik prireikus pagalbos, iš karto galite su mumis susisiekti – esame visada pasirengę Jums padėti! 

Reguliariai prižiūrėdami ir profilaktiškai apžiūrėdami spyną, galite prailginti jos tarnavimo trukmę ir išvengti rimtesnių problemų. Svarbiausia jų neignoruoti ir nelaukti paties blogiausio scenarijaus – jei bent šiek tiek dvejojate ir turite klausimų, raktininkas.lt komanda Jus mielai pakonsultuos! 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras