Visuose BMW modeliuose nuo 1997 metų naudojama pažangi „rolling code“ apsaugos sistema. Tai reiškia, jog tiek pačiame rakte, tiek elektroniniame automobilio imobilizatoriuje (imobilaizeryje) sinchroniškai, nuolat keičiasi apsaugos kodas. Tokia sistema yra modernesnė apsaugos kodo atmaina, kurią piktavališkai atrakinti yra kur kas sunkiau, nei labiau tradicines priemones.

Tačiau šis metodas nėra tobulas – jis dėl keleto veiksnių gali lemti ir tai, jog automobilio nepavyktų atrakinti ar užvesti net ir su iki šiol puikiai veikusiu raktu. Kartais to priežastis – baigianti išsikrauti pačio rakto baterija, tačiau kur kas dažniau tai lemia išsikrovęs automobilio akumuliatorius. Rakto ir imobilizatoriaus besikeičiantys kodai tokiu atveju išsisinchronizuoja, t. y. tampa skirtingi, todėl raktas nebegali atrakinti automobilio. Taip nutikus, vienintelis sprendimo būdas yra pakartotinis raktelio ir transporto priemonės imobilizatoriaus suporavimas tam, kad jų kodai vėl keistųsi vienodai. Šiam procesui įprastai reikalingas BMW rakto perprogramavimas su specialia įranga. Viena iš mūsų specialistų teikiamų paslaugų - BMW atrakinimas Klaipėdoje, kai automobilio apsaugos priemonių ir rakto kodai tampa skirtingi.

Kilus tokioms ar panašioms problemoms, BMW atrakinimas gali būti vykdomas iš oficialaus atstovo užsakant būtent Jūsų automobiliui skirtą raktą. Toks metodas skamba paprastai, nes, iš pažiūros, gautas raktelis turėtų veikti iškart, be jokių tolimesnių darbų. Vis dėlto daugeliu atvejų šis būdas yra kur kas brangesnis, o naujo rakto iš gamyklos gali tekti palaukti mėnesį ar net ilgiau. Be to, šis procesas gali ženkliai komplikuotis, jei tam tikros transporto priemonės detalės praeityje, galbūt net ankstesnio savininko, buvo pakeistos kitomis. Esant neoriginalioms durų spynelėms ar vienam iš susijusių valdymo modulių, su naujai pagamintu raktu automobilio vis tiek gali nepavykti užvesti ar net atrakinti. Tokiu atveju taip pat būtina suporavimo procedūra. Taigi, siekiant išvengti nenumatytų papildomų išlaidų, rekomenduotina iškart rinktis patyrusių specialistų paslaugas – taip Jūsų BMW atrakinimas Klaipėdoje galės vykti sklandžiai, todėl prie savo transporto priemonės vairo sėstis ir mėgautis jos teikiamais malonumais galėsite kaip įmanoma greičiau.

Reikia skubios raktininko pagalbos?