Pametus vieno iš Mercedes-Benz modelių raktą, reikalingas avarinis Mercedes atrakinimas. Šio proceso esmė – atidaryti automobilio dureles ir patekti į jo vidų. Neretai šios markės automobilių savininkai nusprendžia rinktis durelių atidarymą brutaliais metodais (pvz. išmušant langą), nes tai yra paprastas ir gana greitas būdas. Patekus į vidų tereikia nuimti elektroninę Mercedes spyną, o tai iš principo nėra komplikuotas procesas, kurį gali atlikti kone kiekvienas.

Tačiau nežinant, kaip tinkamai patekti į automobilį, savo transporto priemonei galima pridaryti daug žalos ir vis tiek neišspręsti problemos, o tada vis tiek reikėtų kviesti šios srities ekspertą. Jo iškvietimo kaina gali būti didesnė, nei spyną bandant išimti patiems, tačiau Jūsų transporto priemonė Jums padėkos, jei pasirinksite profesionalus, galinčius užtikrinti aukštą darbo kokybę. Viena iš mūsų specialistų teikiamų paslaugų – avarinis Mercedes automobilio atrakinimas Klaipėdoje tuomet, kai į automobilį nepavyksta patekti dėl pamesto jo rakto.

Pakaitinio raktelio pasirinkimas – kitas svarbus žingsnis atsidūrus tokioje situacijoje. Iš pažiūros lengviausias variantas – rasti tinkamą raktą automobilių laužyne. Tačiau renkantis šį sprendimą, vertėtų prisiminti, kad tinkami yra ne visi naudoti Mercedes rakteliai. Akivaizdu, kad absoliuti dauguma šios markės automobilių, atsiduriančių laužyne, jau yra nurašyti. Iš tokių transporto priemonių paprastai jau yra paimti originalūs rakteliai. Tai reiškia, jog yra itin didelė tikimybė nusipirkti Kinijoje pagamintą raktelio kopiją manant, jog perkate originalią detalę. Nors tai – nebrangi detalė, o įsigijus vieną netinkamą raktelį nepatirsite itin didelių nuostolių, tačiau toks pirkimas – savotiška loterija, galinti kainuoti Jums daugiau laiko ir pinigų, nei galite įsivaizduoti – nėra jokios garantijos, kad įsigyta detalė veiks.

Jei nenorite švaistyti savo pinigų, rekomenduojame rinktis mūsų specialistų siūlomas paslaugas. Mercedes atrakinimas Klaipėdoje – tai ne tik spynos atrakinimas: teikiame ir automobilių raktų gamybos paslaugas. Procesas iš esmės kompiuterizuotas, tad darbas vyksta palyginti sparčiai bei sklandžiai – galima išvengti nenumatytų papildomų išlaidų, o savo Mercedes automobiliu bei jo teikiamais malonumais galėsite mėgautis kaip tik įmanoma greičiau.

Reikia skubios raktininko pagalbos?