Niekam nekyla abejonių, jog kokybiški automobilio raktai ir spyna užtikrina kelionių komfortą ir transporto priemonės saugumą, tačiau retas kuris susimąsto, kada ir dėl kokių priežasčių vertėtų atnaujinti šias detales. Išskyrėme populiariausias situacijas, kuomet tenka imtis vienokių ar kitokių veiksmų ─ įsitikinkite, ar jose tikrai negalite atpažinti savęs!

Nusidėvėjimas

Kiekvienam pravartu profilaktiškai įvertinti raktelių būklę: įsitikinkite, jog grioveliai vis dar atrodo kokybiškai, panagrinėkite, ar nėra naujų lengvai pastebimų jų defektų. Tik laiko klausimas, kada nusidėvėję raktai nebeatliks pagrindinės savo funkcijos ar netgi sugadins automobilio spynelę. Nors atrakinimui raktelį naudojame retai, jis vis dar kišamas į užvedimo spynelę ─ šioje vietoje gedimų tikrai norėtųsi išvengti. Tad jei pastebėsite pirmuosius defektus, užbėkite įvykiams už akių ir paieškokite, kur atliekama automobilio rakto gamyba Klaipėdoje ar kitame šalia Jūsų esančiame mieste.

Raktas yra nepataisomai sugadintas

Jei automobilio raktas įstrigo ir (ar) nulūžo spynelėje, logiška, kad be naujo rakto nepavyks išsiversti. Tačiau kitas klausimas ─ dėl kokių priežasčių taip atsitiko? Į jį atsakymą surasti galės tik patyrę specialistai, todėl nieko nelaukę turėtumėte kreiptis į įmonę, kuri užsiima auto spynų remontu. Įvertinę konkrečią situaciją, meistrai galės patikslinti, kas buvo jos kaltininkas ir patars, ar užteks pakeisti raktus, ar visgi reikėtų remontuoti ir spyną.

Pametėte dabar naudojamus raktelius

Tiems, kurie turi atsarginę raktelių kopiją, ši situacija nesukels tiek daug streso, tačiau bet kuriuo atveju bus reikalinga automobilio rakto gamyba ─ jei ir vėl juos pamesite, turite būti tam pasiruošę! Dažnai kyla klausimų, ar neberandant raktelių, dėl saugumo būtina pakeisti ir spyną, tačiau dėl to jaudintis neverta: jei bus atliekamas ir automobilių raktų programavimas, savo mašiną atrakinsite tik su naujaisiais raktais.

Įsilaužimo požymiai

Jei ilgapirščiams nepavyko įsilaužti į Jūsų automobilį, tai dar nereiškia, jog jie nespėjo padaryti žalos automobilio spynelei. Tikėtina, kad be naujų raktų tikrai apsieisite, tačiau bus reikalingas automobilio spynos remontas. Visgi, tiksliai situaciją galės įvertinti tik savo darbą išmanantis meistras, tad jei pastebėsite nerimą keliančius ženklus, būtinai susisiekite su mūsų komanda ir mes mielai Jus pakonsultuosime!

Sumažėjęs funkcionalumas

Raktas ne visada noriai lenda į spynelę, o galbūt kartais transporto priemonę atrakinate ne iš pirmo karto? Bet kokie panašūs signalai gali byloti tiek apie raktų, tiek apie pačios spynelės defektus ─ jei juos ignoruosite, vieną dieną automobilio galite ir nebeatrakinti, tad verčiau iš anksto pasirūpinkite problemos sprendimu!

Tiek šiose, tiek kitose panašiose situacijose Jums gali pagelbėti mūsų komanda. Pakonsultuosime, o jei reikės, suremontuosime spynelę ar pagaminsime bei suprogramuosime raktus. Dirbame net ir su pačiais naujausiais, 2018 metų automobiliais, todėl ištikus bėdai, visuomet galite kreiptis į mus!

Reikia skubios raktininko pagalbos?