Toyota modeliai, vis dažniau sutinkami gatvėse, jau spėjo užsitarnauti reputaciją kaip patikimi bei kokybiški automobiliai. Tačiau kaip ir daugelio kitų, jų raktus galima pamesti vos sekundei netekus koncentracijos. Jeigu neturite atsarginio raktelio ar esate toli nuo namų, ši situacija tampa itin kebli.

Neretai žmonės galvoja, kad tinkamiausia ar net vienintelė išeitis tokiu atveju – kreiptis į Toyota saloną ar autorizuotą servisą. Nuo 1998 metų pagaminti Toyota modeliai naudoja elektroninio imobilizatoriaus technologiją, padidinančią jų saugumą. Šia priemone papildytą automobilį kur kas sunkiau pasisavinti, tačiau modernesnių raktų gamyba yra sudėtingesnė, todėl pabrango. Taigi salone gali tekti sumokėti didelius pinigus. Mūsų darbuotojai – šios srities ekspertai, tad Toyota atrakinimas Klaipėdoje yra ne mažiau kokybiškas, nei oficialiame servise, tačiau jo kaina yra kur kas priimtinesnė. Be to, galime užtikrinti spartų situacijos sprendimą tiek atvykstant iki transporto priemonės, tiek gaminant naująjį raktą.

Į Toyota automobilius, pagamintus pirmuosius kelerius metus nuo tada, kai į juos buvo pradėta montuoti pažangesnė apsaugos sistema, įprastais metodais į sistemą nebuvo galima pridėti raktelių. Jei netekote paskutiniojo tokios transporto priemonės rakto, Toyota atrakinimas pareikalaus arba pakeisti už apsaugos sistemą atsakingą kompiuterį, arba perdiegti jo sistemą. Ant jau atmintyje esančios informacijos užrašoma nauja, tinkama naudoti informacija – šis procesas savo principu panašus į tradicinio kompiuterio kietojo disko formatavimą. Šią paslaugą, kai to reikalauja Jūsų Toyota atrakinimas, teikiame už konkurencingą kainą.

Keletas aukštesnės klasės Toyota automobilių nuo praeitojo dešimtmečio pradžios ėmė naudoti vadinamuosius „smart“ raktelius. Turint tokį raktą, užtenka jį turėti rankinėje ar kišenėje, o automobiliui užvesti pakanka mygtuko paspaudimo. Pametus tokį raktelį vairuotojai neretai ieško jo pakaitalo internetinėse parduotuvėse, kur galima rasti daugybę esą naujų raktelių už itin mažą kainą. Tačiau absoliuti dauguma jų yra naudoti, tik su pakeista išorine apsauga, o naudotą raktelį suporuoti yra kur kas sunkiau, o kartais net neįmanoma, tad itin pigaus raktelio pirkti nerekomenduojama.

Reikia skubios raktininko pagalbos?