• Avarinis durų atidarymas, atrakinimas.
  • Avarinis automobilio atrakinimas.
  • Buto, namų, garažo, seifo durų atidarymas, atrakinimas.
  • Automobilių raktų gamyba.
  • Avarinis spynų atidarymas, atrakinimas. Skubus meistro atvykimas 24 valandas per parą pametus raktus, sugedus spynai (užraktui), užsitrenkus automobilio durelėms.
  • Seifo, automobilio, buto, namo spynų remontas, keitimas. Atvykęs į vietą meistras suremontuos sulūžusią spyną, o jeigu reikės pakeis ją nauja. Nesvarbu, ar tai automobilio, šarvo durų ar seifo spyna, mūsų meistrai Jums padės.
  • Kvalifikuoto meistro pagalba išsirenkant tinkamas ir kokybiškas spynas jūsų namams, užtikrinančias jūsų būsto saugumą.

Niekada negalime žinoti, kada pasitaikys nesėkminga diena ir mes dėl vienų ar kitų priežasčių nebegalėsime patekti į savo automobilį. Lygiai taip pat nutinka ir su buto, namo, garažo ar seifo raktais. Juos pametame, užtrekiame viduje, arba tiesiog jie ima ir nerakina. Nors mes dažnai pagalvojame, kad mums tai tikrai nenutiks, bet deja, niekas nėra apsaugotas nuo nemalonių netikėtumų.

Raktininkas.lt – tai skubiai ir saugiai, bet kuriuo paros metu atrakintos Jūsų namų, automobilio, garažo ar seifo durys.  

Avarinis automobilio durų atidarymas

Automobilių vairuotojams dažniausiai pasitaikančios problemos: kai netyčia paliekate raktus automobilyje, o jis ima ir užsirakina; nulūžta raktas durelėse ar užvedimo spynelėje; automobilio pultas nereaguoja, nes nusėdo akumuliatorius; pametėte ar kažkur palikote raktus ir t.t. 

Kai kuriais atvejais žmonės desperatiškai imasi drastiškų priemonių ir bando į transporto priemonę patekti patys, tačiau bus geriausia, jeigu atsipalaiduosite ir paliksite šį darbą profesionalams. Patyrusi Raktininkas.lt komanda bet kuriuo metu padės Jums patekti į automobilį. Automobilio ar namų durų atidarymas vykdomas profesionaliai, mechaniškai nesugadinat Jūsų durų, naudojant tik profesionalią įrangą.

Tam kad išvengti netikėtų nemalonumų, Raktininkas.lt pataria geriau pasigaminti atsarginį automobilio raktą ir jį laikyti greitai pasiekiamoje vietoje, tam kad išvengti nereikalingo streso ir nepatirti papildomų išlaidų. Raktininkas.lt gali Jums pagaminti kokybiškus, nebrangius automobilio raktus.

Avarinis buto, namo ar garažo durų atidarymas

Pasitaiko ir tokių situacijų, kuomet negalime patekti į savo namus, garažą ar dar blogiau – iš šių patalpų negalime ištrūkti. Tokių akimirkų norėtųsi išvengti, tačiau tai pavyksta toli gražu ne kiekvienam.  Ir jei vis tik taip atsitiko, svarbiausia nepanikuokite, nes neišsprendžiamų problemų nėra, o yra tik nesprendžiamos. Raktininkas.lt komanda, visada pasiruošę Jums padėti bet kokiu paros metu, ar oru. 

Skubiai atvyksime į reikiamą vietą, padėsime įeiti ar išeiti pro pageidaujamas duris, surasime šios problemos priežastis ir patarsime, ką daryti, kad jos nepasikartotų. Jei prireiks, duris ne tik atrakinsime, bet ir pakeisime ar suremontuosime jų spyną. Tokios situacijos dažniausiai atsiranda dėl to, jog ignoruojame tam tikras durų problemas: jei spyna ar rankena tapo laisvesnės, durys užsikirtinėja, prastai užsidaro ar turite kitų įtarimų, kreipkitės į mūsų komandą kuo anksčiau. Surasime tinkamiausius sprendimus ir užtikrinsime, kad avarinis durų atidarymas dar greit nebus reikalingas. 

Avarinis seifų atrakinimas

Padėsime rasti išeitį ir tuomet, jei Jums bus reikalingas avarinis seifų atrakinimas. Dažniausiai ši situacija suklosto tais atvejais, kai sugenda elektroninis seifo užraktas, pamirštamas iki šiol naudotas kodas ar dėl neaiškių priežasčių jis nebėra tinkamas, tačiau rasime sprendimą ir esant kitoms problemoms. Galime pataisyti ar pakeisti spyneles, atstatyti kodus ar perkoduoti spynas – dirbame su visų tipų seifais ir ypatingą dėmesį skiriame darbų saugumui bei efektyvumui.  

Avarinis visų durų atidarymas – tai, ką mes mokame geriausiai. Kad išvengti nesusipratimų, ar tikrai kažkas nenori mūsų pagalba atrakinti svetimas duris, avarinis durų atidarymas klientams teikiamas tiktai patikrinus asmens dokumentus ir įsitikinus ar Jūs esate šio automobilio, buto, namo, garažo savininkas ar gyventojas. 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras