Susiruošėte į darbą, kartu su vaikais skubate į darželį, tačiau atėję prie durų, suprantate, jog šios dienos planus teks šiek tiek pakoreguoti, kadangi nepavyksta atrakinti spynos? Tokia situacija pasitaiko ne taip dažnai, tačiau negalime būti tikri, jog vieną rytą ir mums neteks joje atsidurti. Ką tokiu atveju reikėtų daryti?

Prašykite pagalbos

Galbūt Jūsų antroji pusė jau išėjo į darbą, o gal gyvenate su kambariokais ir jų taip pat nebėra namuose? Jausitės saugiau, jei pabandysite su jais susisiekti. Be to, yra tikimybė, jog jie galės padėti Jums išeiti iš namų ─ ypač tuomet, jei problema yra raktuose ar Jūs tiesiog jų nebeturite. Žinoma, jei jų laukia ilga kelionė iki namų, vertėtų apsvarstyti ir kitas alternatyvas, tačiau bet kuriuo atveju šį sprendimą iš tiesų verta išbandyti. Stresinėse situacijose daugelis iš mūsų praranda šaltą protą, todėl artimieji gali pasiūlyti išeitį, apie kurią patys nebūtumėte pagalvoję.

Ieškokite kito išėjimo

Gyvenate pirmame aukšte ir visai realu išlipti per langą, o gal kitais būdais galite pasiekti lauką? Pagalvokite apie visus galimus variantus, tačiau nepamirškite ir saugumo klausimo ─ iš namų anksčiau ar vėliau išeiti tikrai pavyks, tad verčiau apsieiti be sudėtingų ir rizikingų triukų.

Išbandykite triuką su laminuota kortele

Suraskite namuose laminuotą kortelę (negaliojančią kreditinę, nuolaidų ar bet kurią kitą, kurią nebūtų gaila sugadinti) ir pabandykite ją užkišti už durų netoli užrakto. Sulenkite ją ir pabandykite išstumti užraktą atgal, o patys taip pat šiek tiek pasvirkite prie durų ─ kai kuriais atvejais toks metodas atneša džiugių rezultatų. Tiesa, jei šis triukas pasiseks, vertėtų kuo greičiau paieškoti, kokia įmonė teikia tokią paslaugą kaip spynų keitimas Klaipėdoje ar kitame mieste. Jei taip lengvai duris atrakinote Jūs, net baisu pagalvoti, kaip greitai jas įveiktų ilgapirščiai, todėl tikrai pravartu pagalvoti apie papildomą apsaugą.

Pamėginkite nuimti durų rankeną

Jei norisi dar daugiau eksperimentų, galite pabandyti nuimti durų rankeną (jei tai įmanoma) ─ tuomet pamatysite nedidelę kvadratinę skylutę, kurią su kokiu nors daiktu turėtumėte šiek tiek spustelti ir pasukti. Sėkmės atveju durys tikrai atsirakins!

Kvieskite avarinio atrakinimo specialistą

Net ir tuomet, jei nepasiseks įgyvendinti nei vieno iš šių būdų ar tiesiog nenorėsite rizikuoti ir eksperimentuoti, nuleisti rankų nevertėtų ─ Jus išgelbės avarinis durų atidarymas. Susisiekę su specialistais, jau netrukus galėsite palikti namus.

Šią paslaugą Klaipėdoje ir šio miesto regione siūlo Raktininkas.lt komanda ─ padėsime Jums išeiti iš namų ir užtikrinsime, jog ateityje tokia problema nebepasikartotų. Montuojame, remontuojame ir keičiame spynas, todėl bet kuriuo atveju drauge surasime išeitį!

Reikia skubios raktininko pagalbos?