Spynų keitimas, remontas, montavimas, atrakinimas Klaipėdoje ir Klaipėdos m. regione

Raktininkas.lt – spynų remonto specialistai, dirbantys 24 val. per parą.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų spynų remontas
 • Spynų keitimas
 • Spynų perkodavimas ir cilindrų keitimas
 • Automobilinių spynelių remontas
 • Spynų montavimas į visų rūšių duris, vartus, garažų vartus
 • Cilindrų restauracija
 • Spynos apsaugos padidinimas
 • Pametus raktą, spynos surinkimas (perkodavimas) pagal naują raktų komplektą
 • Kvalifikuoto meistro konsultacija išsirenkant tinkamas ir kokybiškas spynas jūsų namams, užtikrinančias jūsų būsto saugumą
 • Spynų atrakinimas

Kaip ir viskas pasaulyje turi pradžią ir pabaigą, taip ir spynos gali susidėvėti, nebefunkcionuoti po įsilaužimo ar po nekvalifikuoto meistro mėginimo spyną suremontuoti arba pakeisti.

Raktininkas.lt profesionaliai remontuoja, keičia, taiso namų, butų, automobilių, garažų, seifo durų spynas. Avarinis durų atidarymas nulūžus raktui, užstrigus užraktui, pametus raktus, sulūžus spynai, esant užrakintoms iš vidaus – tai dar viena Raktininkas.lt paslauga. Jei spyna bus labai sugadinta ir jos nebus įmanoma suremontuoti, tai mūsų specialistai Jums nešališkai, pagal Jūsų poreikius, parekomenduos kokią spyną ir kur įsigyti. Atvykęs į vietą meistras suremontuos sulūžusią spyną, o jeigu reikės pakeis ją nauja. Nesvarbu, ar tai automobilio, šarvo durų ar seifo spyna, Raktininkas.lt Jums visada padės.

Automobilių spynų remontas
 

Sėkmingai užsirakinančios, lengvai atsirakinančios automobilio spynelės – pagrindinis saugumo garantas, į kurį turėtų atsižvelgti kiekvienas transporto priemonės savininkas. Neignoruokite nerimą keliančių požymių: jei pastebėjote, jog spynelė veikia netinkamai ir manote, kad Jums praverstų automobilio spynų remontas, susisiekite su Raktininkas.lt komanda!

Automobilių spynų remontas Klaipėdoje ir šio miesto regione vykdomas, kai:
 

 • Negalite atrakinti (arba užrakinti) transporto priemonės durų;
 • Nebegalite ištraukti raktelio iš spynelės;

 • Transporto priemonės raktas turi akivaizdžių defektų;

 • Kyla nesklandumų užvedimo metu;
 • Prastai veikia bagažinės spynelė.

Automobilio spynelių remontas gali būti atliekamas ir bet kokiais kitais atvejais, pavyzdžiui, kai negalite atrakinti savo mašinos ar įtariate, jog tai galėjo padaryti kiti. Nesvarbu, su kokiais nesklandumais teko susidurti, visuomet esame pasiruošę Jums padėti!

Automobilio spynos keitimas ir montavimas
 

Automobilio durų spynelės remontas ar kitų spynų taisymas nėra vieninteliai mūsų atliekami darbai – jei prireiks, spynelę galėsime pakeisti ir sumontuoti. Galimas problemas ir jų sprendimo būdus iš anksto numatyti sunku, tačiau vos tik apžiūrėję automobilį ir išgirdę Jūsų nusiskundimus, meistrai galės įvertinti realią situaciją ir pasiūlys Jūsų atvejui labiausiai tinkamus sprendimus.

Siekiame užtikrinti, jog mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos kiekvienam, todėl nei automobilio spynos keitimo kaina, nei kitų atliekamų darbų kokybė Jūsų nenuvils – esame užtikrinti dėl savo komandos profesionalumo ir kompetencijos.

Kaip apsisaugoti nuo situacijų, kuomet reikalingas automobilio spynelės keitimas?
 

Šie automobilyje esantys mechanizmai gali nusidėvėti natūraliai, veikiami temperatūrų pokyčių, dėl prastesnės kokybės ar vagių įsilaužimo, todėl šiuo atveju ne viskas yra Jūsų rankose. Tačiau yra vienas dalykas, kurį galite padaryti: jei nuolat atidžiai stebėsite, kaip veikia automobilio spynelės ir sunerimsite pamatę pirmuosius pakitimus, pavyks išvengti didesnių problemų ir tuo pačiu – didesnių išlaidų.

Automobilių spynų remontas Klaipėdoje ir šio miesto regione teikiamas visada, nepriklausomai nuo paros meto, tačiau nesuklysite, jei su specialistais pasikonsultuosite dar tuomet, kai problemos netrukdo atrakinti ar užkurti automobilį. Esame visuomet pasirengę Jus pakonsultuoti, atsakyti į iškilusius klausimus ir išspręsti bet kokius su automobilio spynelėmis susijusius nesklandumus – nedelskite ir jau dabar su mumis susisiekite!

Spynų keitimas, remontas, montavimas, atrakinimas Klaipėda.
Skubus meistro iškvietimas telefonu visą parą: +370 6022 0223

Raktininkas.lt dirba tam, kad Jūsų jaustumėtės saugiai bet kokioje situacijoje.