Raktininkas.lt gali Jums pagaminti kokybiškus, nebrangius automobilio raktus:

  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Automobilių raktų gamyba
  • Motociklų raktų gamyba
  • Kompiuterizuota automobilio rakto gamyba pagal rakto pavyzdį arba kodą
  • Automobilinių raktų su imobilizatoriu ("transponder") gamyba ir programavimas
  • Karališkojo (administratorio, "Master-key") rakto sistemos surinkimas ir aptarnavimas

Automobilių gamintojai norėdami apsaugoti transporto priemones nuo vagysčių, dažnai keičia automobilinių raktų gamybos technologijas. Automobilio raktas šiuo metu turi du kodus: mechaninį ir elektroninį. Visų raktų galvutėse esanti mikroschema (imobilizatorius) veikia kaip miniatiūrinis siųstuvas ir imtuvas, o sistema automobilyje atpažįsta rakto siunčiamus signalus, todėl užvesti transporto priemonę pavyks tik, jeigu signalas bus atpažintas.

Raktininkas.lt gamina ir atkuria automobilių, sunkvežimių, motociklų raktus pagal spyną ar mechaninį kodą. Pagaminę raktus priprogramuosime juos prie automobilio ar motociklo imobilizatoriaus. Gaminame šiuolaikinius raktus su elektroniniais kodais. Raktų elektroninis kodavimas atliekamas kompiuterio pagalba, greitai ir kokybiškai galime pagaminti visų modelių automobilių raktus su imobilizatoriumi.

Raktų gamyba automobiliams ir motociklams

Nauji automobilio raktai yra gaminami pagal transporto priemonės spynelę – tam naudojami profesionalūs įrankiai, todėl procesas vyksta sklandžiai ir efektyviai. Norėdami užtikrinti saugumą, gamindami raktus taip pat pakeičiame ir spynų kodus. 

Siekiant išvengti didesnių nemalonumų, vos tik pastebėjus, kad raktas ima strigti ar pamačius neraminančius spynelės defektus, siūlome kreiptis į mūsų komandą – surasime problemos priežastis ir jas išspręsime. Visgi, jei pavėluosite ir Jums bus reikalingas avarinis automobilio atrakinimas, tokioje situacijoje taip pat turėtumėte kreiptis į Raktininkas.lt komandą – bet kuriuo metu padėsime patekti į Jūsų transporto priemonę. 

Motociklų ir automobilių raktų programavimas

Teikiame ne tik raktų gaminimo, bet ir jų programavimo paslaugas. Galime atjungti signalizaciją, prie transporto priemonės „pririšti“ imobilizatorių, čipą, transpoderį ar atlikti bet kokius kitus programavimo darbus. Susisiekite su mumis bet kuriuo paros metu ir pasirūpinsime, kad bet kokios Jūsų problemos būtų išspręstos kaip įmanoma skubiau. 

Kodėl verta turėti atsarginį automobilio raktą?

Tam kad išvengti netikėtų nemalonumų, kai pametate ar paliekate raktus automobilio salone, o jis ima ir užsirakina, Raktininkas.lt pataria geriau pasigaminti atsarginį automobilio raktą ir jį laikyti greitai pasiekiamoje vietoje, tam kad išvengti nereikalingo streso ir nepatirti papildomų išlaidų jį praradus. Atsarginio automobilio rakto gaminimo kaina yra kur kas mažesnė nei nuostoliai ir stresas, kurį teks patirti, kai negalėsite patekti į savo automobilį – pagalvokite apie tai jau dabar! 

Avarinis durų atidarymas, spynų remontas, automobilių raktų gamyba Klaipėdoje, skubus meistro iškvietimas telefonu visą parą: +370 6022 0223

Raktininkas.lt dirba tam, kad Jūs jaustumėtės saugiai bet kokioje situacijoje.

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras