Pamesti ar nepilnai funkcionuojantys transporto priemonės raktai – ganėtinai dažna problema, nuo kurios nėra apsaugotas nei vienas. Dažniausiai su tokiomis situacijomis susiduriame būtent tuomet, kai kur nors labai skubame, tačiau net ir tokiais atvejais reikia mąstyti racionaliai: bet kokie neapgalvoti žingsniai gali turėti daugiau žalos nei naudos. Verčiau iš karto kreipkitės į Raktininkas.lt komandą – mes ne tik padėsime susigrąžinti transporto priemonės kontrolę, bet ir pasirūpinsime naujų automobilių raktų gamyba (Klaipėdoje ir šio miesto regione). 

Dažniausiai naujų automobilinių raktų gamyba reikalinga, kai: 

  • Nusidėvi raktelio grioveliai ar atsiranda kitų pastebimų jo defektų;
  • Raktas įstringa ar nulūžta spynelėje;
  • Pametate raktus ir neturite atsarginių;
  • Raktas ne visada iš pirmo karto atlieka savo darbą;
  • Pastebite kitus nerimauti verčiančius, su rakto funkcionalumu susijusius požymius. 

Įvertinę situaciją, mūsų specialistai galės patarti Jums dėl tolimesnių veiksmų. Pasitaiko atvejų, kuomet naujo automobilio rakto gamyba situacijos neišgelbėja, kadangi dėl nepatogumų kaltas ne pats raktas, o jo spynelė. Tačiau net ir tuomet Jums nereikės ieškoti kitų meistrų – Raktininkas.lt komanda be raktų gamybos taip pat atlieka avarinio atrakinimo ir spynų keitimo bei remonto darbus. 

Galime užtikrinti, kad automobilių raktų gamyboje Klaipėdoje bus atliekama: 

  • Kokybiškai. Automobilių raktų gamyba yra ypatingo tikslumo ir kruopštumo reikalaujantis darbas, kuriam mes naudojame profesionalius ir modernius įrankius. Tai leidžia užtikrinti sklandų gamybos procesą ir nepriekaištingus rezultatus, kuriais turėsite progos įsitikinti patys. 
  • Pigiai. Siekiame užtikrinti optimaliausią kainos ir kokybės santykį, todėl pasirinkus mūsų komandą, neteks plačiai atverti piniginės. Visuomet mielai patariame ir galime pakonsultuoti tiek su automobilių raktų gamyba, tiek su spynelių gedimais susijusiomis temomis – susisiekite ir kartu atrasime Jus tenkinantį sprendimą. 
  • Bet kuriuo paros metu. Raktininkas.lt komandai nesvarbios nei valandos, nei oro sąlygos, todėl į mus galite kreiptis ir tais atvejais, kai reikia skubios pagalbos, ir tuomet, kai dar tik planuojate naujų automobilio raktų gamybą.

Pakankamai dažnai nuo kritinių situacijų gali apsaugoti ne kas kitas, o būtent atsarginis automobilio raktas – jei iki šiol juo nepasirūpinote, verčiau nedelskite ir imkitės veiksmų. Turėdami Jūsų raktelio pavyzdį ar kodą, efektyviai pagaminsime jo kopiją bei atliksime kitus Jūsų pageidaujamus darbus! 

Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras