Automobilių spynelės yra vieni iš tų mechanizmų, kurie gali nusidėvėti natūraliai, todėl nieko stebėtino, kad laikui bėgant daugeliui šių transporto priemonių vairuotojų tenka susidurti su didesnėmis ar mažesnėmis bėdomis. Tuomet praverčia automobilio spynų keitimas ir remontas Klaipėdoje bei jos regione – šiuos darbus operatyviai atlieka Raktininkas.lt komanda. 

Automobilio spynos remontas arba keitimas būtinas, kai:

  • Negalite atrakinti arba užrakinti durų;
  • Raktas (arba jo dalelė) užstrigo spynoje;
  • Ant raktelio pastebite didesnius pakitimus;
  • Matote įsilaužimo požymius;
  • Prasčiau pradėjo veikti užvedimo mechanizmas;
  • Kyla problemų užrakinant bagažinę;
  • Susiduriate su kitomis automobilio durų, bagažinės ar užvedimo spynų problemomis. 

Nuo gedimo pobūdžio priklausys, ar tikslingesnis bus automobilio spynelės remontas, ar visgi prireiks keitimo. Kuo anksčiau pasikonsultuosite su specialistais, tuo didesnė tikimybė, jog pavyks išvengti didesnių rūpesčių, avarinių situacijų ir žinoma – papildomų nuostolių. Raktininkas.lt komanda visuomet pasirengusi atsakyti į rūpimus klausimus, todėl su mumis galite susisiekti net ir tuomet, kai nesate tikri dėl tolimesnės darbų eigos. 

Pasirūpinsime, kad Jūsų automobilių spynų keitimas būtų:

  • Saugus. Kruopštūs, patyrę meistrai ir šiuolaikiški įrankiai mums leidžia neabejoti dėl savo darbų kokybės. Atlikdami reikiamus darbus, nepažeisime kitų aplink esančių detalių ir mechanizmų bei pasistengsime, kad galutinis rezultatas pranoktų Jūsų lūkesčius. 
  • Ilgalaikis. Visuomet atidžiai įvertiname kiekvieną situaciją, pasiūlome optimaliausius problemos sprendimus, mielai atsakome į pateiktus klausimus ir negailime patarimų. Be to, galime pagaminti naujus raktus ir atlikti kitas su Jūsų transporto priemonės raktais ir spynelėmis susijusius darbus, todėl susisiekę su mumis, apie papildomus rūpesčius galėsite pamiršti. 
  • Efektyvus. Automobilio spynos remontas ir keitimas Klaipėdoje ir regione gali būti atliekamas bet kuriuo Jums reikiamu metu – mums įtakos nedaro nei valandos, nei oro sąlygos. Pasistengsime, kad Jūsų problema būtų išspręsta kaip įmanoma skubiau. 

Idealiausia, jei veiksmų imtumėtės vos tik pastebėję pirmuosius nerimą keliančius požymius – bent jau tol, kol vis dar galite užvesti ar atrakinti savo transporto priemonę. Visgi, jeigu susidūrėte su kritine situacija, taip pat nepaliksime Jūsų bėdoje: Raktininkas.lt komandos siūloma avarinio atrakinimo paslauga leis bet kada patekti į savo automobilį! 


Klientų atsiliepimai
Daugiau

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras