Raktinininkas.lt komanda pasiruošusi Jums padėti!

Pamesti ar viduje palikti automobilio raktai, nulūžęs raktelis – tai tik keletas nemalonių situacijų, kuomet padėti gali automobilių atidarymas Klaipėda. Profesionalios įrangos pagalba kvalifikuoti specialistai atrakins Jūsų automobilio duris ir pasistengs, jog laukimas užtruktų kaip įmanoma trumpiau. Durys išliks nesugadintos, todėl galėsite pasiekti suplanuotą kelionės tikslą – tikėtina, jog ateityje iš anksto pagalvosite, ar turite atsarginius raktus ir pasidėsite juos patogioje vietoje.

Panaši situacija gali įvykti ir su namo ar buto raktais – tuomet užteks turėti savo asmens dokumentą (tai – būtina apsauga nuo to, jog kažkas kitas galėtų be vargo įsilaužti į Jūsų namus) ir surasti profesionalą, kuris greitai leistų Jums įžengti pro namų slenkstį. Toli ieškoti nereikės – durų atrakinimas Klaipėda yra dar viena Raktininkas.lt teikiama paslauga, kuri suteikia galimybę išvengti streso net ir sunkiai išsprendžiamose situacijose. Nesvarbu diena bus ar naktis – mūsų komanda visuomet pasiruošusi Jums padėti išvengti streso ir užtikrinti maksimalų saugumo jausmą.

Pametus ar pamiršus raktus, galime kaltinti tik save, tačiau pasitaiko situacijų, kuomet durų spynos tiesiog susidėvi arba nustoja funkcionuoti taip, kaip įprasta. Galbūt į Jūsų namus buvo bandyta įsilaužti, o gal tiesiog susidūrėte su nekokybišku meistro darbu – nepriklausomai nuo to, išeitis yra – Jums tereikia suremontuoti spyną. Spynų remontas Klaipėda ar šio miesto regionas – mes esame pasiruošę Jums padėti visą parą, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Raktinininkas.lt komanda neieško pasiteisinimų – mes ieškome sprendimų!

Situaciją visuomet vertiname objektyviai, įsiklausome į Jūsų poreikius ir tuomet rekomenduojame labiausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Pirmiausia pasistengsime pataisyti dabartinę spyną, o reikalui esant (kai ji bus pažeista nepataisomai), pasiūlysime ją pakeisti nauja. Kitų specialistų šiam darbui ieškoti nereikės – spynų keitimas Klaipėda dar viena mūsų specializacija, kuri užtikrins, jog gyventumėte saugiai ir visuomet be jokių problemų galėtumėte patekti į savo namus.

Raktinininkas.lt komandoje dirba profesionalai, kurie kaip įmanoma greičiau atvyks pas Jus, jog ir vėl galėtumėte būti užtikrinti dėl savo saugumo.

Reikia skubios raktininko pagalbos?

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia jūsų paslaugų kaina?

Kiekvienos paslaugos kaina yra nustatoma invidualiai, atsižvelgiant į iškvietimo vietą.

Per kiek laiko po atvykstate į vietą?

Į vietą atvykstame per 15-30 minučių nuo užsakymo priėmimo telefonu.

Ką būtina žinoti?

Tam, kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų ir nesusipratimų turėsite pateikti pasą arba nuosavybę paliudijantį dokumentą, kad mes tikrai įsitikintumėme, kad Jūs esate buto gyventojas ar savininkas. Jeigu spynos atrakinimo paslauga teikiama valstybės institucijoms vykdant pareigas, tai būtina pateikti teismo nutarimą, kuris patvirtina teisę atrakinti spyną.

Klientų atsiliepimai

Puikus ir greitas darbas

Rasa

Greitas ir malonus aptarnavimas!!! Kitą kartą kreipsiuos tik į jus! :)

Rūta

Atvaziavo, išsiemė automobilio spyną, išsivežė, suremontavo, atvežė, įdėjo. Super servisas!

Petras